Szermierka

Ćwiczenia szermiercze są formą doskonalenia ruchowego, dlatego zachęcamy do zapisów na nasze zajęcia treningowe

Formularz zgłoszeniowy
  • Szermierka

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do naszego Klubu UKS SzachMat w Szczecinie. Może właśnie dla Ciebie szermierka stanie się życiową pasją pełną wyzwań. Zapraszamy!

Deklaracja członkowska dla kandydatów UKS SzachMat

Deklaracja członkowska szermierka pdf

Deklaracja członkowska

Deklaracja członkowska szermierka

Deklaracja członkowska

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić, zeskanować i wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do biura.

Odkryj z nami swoje pasje...

Szachy, Szermierka, RPG
i spędzaj przyjemnie czas
JEDYNY TAKI KLUB W SZCZECINIE
Klub Uczniowski SzachMat funkcjonujący przy Liceum Ogólnokształcącym w Szczecińskiej Szkole Florystycznej i Prywatnym Technikum w Szczecinie to idealny pomysł uczestnictwa w grupowych treningach dla uczniów, pragnących odkrywać swoje pasje i realizować sportowe marzenia. Prowadzimy profesjonalne treningi szermiercze i naukę gry w szachy.
CIEKAWA FORMA ZAJĘĆ
Z pewnością dla młodzieży uczęszczanie na zajęcia organizowane w ramach UKS SzachMat będzie doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży, zapewniając im ciekawą formę zajęć m.in. podczas spotkań na grach fabularnych RPG. Znudziły Ci się wszystkie gry w sieci i chcesz wreszcie złapać trochę świeżego powietrza? Przyjdź i przekonaj się jak fantastyczne okazuje się spotkanie z rówieśnikami i odgrywanie wraz z nimi różnych ról. Z nami można się wcielić w każdą postać i przenieść w wybrany świat. Zabawa w interaktywnej fabule na pewno wzbudzi wiele pozytywnych emocji i pozwoli na oderwanie się od rzeczywistości.
ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ
Zainteresowanych podróżą w inny świat i wspólnym tworzeniem opowieści zaprasza klub „SzachMat”. Jesteśmy otwarci dla wszystkich osób lubiących wyzwania i sportową rywalizację. Nasza profesjonalna kadra trenerska zapewni rozwój niejednego talentu. Zajęcia z szermierki, gry w szachy i RPG prowadzone są ciekawie i przyjemnie. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Zapraszamy!
  • UKS SZACHMAT

ul. Mieszka I 61c