• Szachy

  Szachy

  "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni." - Paul Morphy

  Aktualności
 • Szachy

Aktualności

Zapraszamy do przeglądu najnowszych wiadomości, informacji i aktualności dotyczących organizowanych zajęć szachowych, turniejów, zapisów do naszego Klubu SzachMat.

Chcesz grać w szachy? - Bądź z nami na bieżąco!

Nie od dziś wiadomo, że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Najważniejszym aspektem szachów jest możliwość rozwoju umiejętności logicznego myślenia, intelektu i zapamiętywania. Nasz klub sportowy UKS SzachMat skupia się na grze w szachy zrzeszając amatorów tej gry i uczniów w różnym wieku, jak również profesjonalnych graczy i osoby biorące udział w różnego rodzaju turniejach szachowych. Jeśli chciałbyś zostać uczestnikiem naszego Klubu Szach-Mat i interesują Cię aktualne informacje z organizacji życia szachowego zapraszamy do przeglądania bieżących wiadomości.

Odkryj z nami swoje pasje...

Szachy, Szermierka, RPG
Dołącz do nas
i spędzaj przyjemnie czas
JEDYNY TAKI KLUB W SZCZECINIE
Klub Uczniowski SzachMat funkcjonujący przy Liceum Ogólnokształcącym w Szczecińskiej Szkole Florystycznej i Prywatnym Technikum w Szczecinie to idealny pomysł uczestnictwa w grupowych treningach dla uczniów, pragnących odkrywać swoje pasje i realizować sportowe marzenia. Prowadzimy profesjonalne treningi szermiercze i naukę gry w szachy.
CIEKAWA FORMA ZAJĘĆ
Z pewnością dla młodzieży uczęszczanie na zajęcia organizowane w ramach UKS SzachMat będzie doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży, zapewniając im ciekawą formę zajęć m.in. podczas spotkań na grach fabularnych RPG. Znudziły Ci się wszystkie gry w sieci i chcesz wreszcie złapać trochę świeżego powietrza? Przyjdź i przekonaj się jak fantastyczne okazuje się spotkanie z rówieśnikami i odgrywanie wraz z nimi różnych ról. Z nami można się wcielić w każdą postać i przenieść w wybrany świat. Zabawa w interaktywnej fabule na pewno wzbudzi wiele pozytywnych emocji i pozwoli na oderwanie się od rzeczywistości.
ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ
Zainteresowanych podróżą w inny świat i wspólnym tworzeniem opowieści zaprasza klub „SzachMat”. Jesteśmy otwarci dla wszystkich osób lubiących wyzwania i sportową rywalizację. Nasza profesjonalna kadra trenerska zapewni rozwój niejednego talentu. Zajęcia z szermierki, gry w szachy i RPG prowadzone są ciekawie i przyjemnie. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Zapraszamy!
DANE KONTAKTOWE
 • UKS SZACHMAT

  ul. Mieszka I 61c
  71-011 Szczecin

  REGON 385744920
  NIP 9552540572

  Tel. 795 120 955
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 www.uks-szachmat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.