O nas

Strona klubowa Uczniowski Klub Sportowy SzachMat Szczecin dla klubowiczów i kibiców.

Aktualności
  • O nas aktualności

Aktualności

Tutaj prezentujemy najnowsze informacje i aktualności z życia naszego Klubu UKS SzachMat, treningów, spotkań, spraw organizacyjnych. Zapraszamy do zapisów i uczestnictwa w naszych zajęciach.

Informacje z życia UKS SzachMat

Klub Uczniowski SzachMat funkcjonujący przy Liceum Ogólnokształcącym w Szczecińskiej Szkole Florystycznej i Prywatnym Technikum w Szczecinie jest świetną formą uczestnictwa młodzieży w grupowych zajęciach. Jeśli jesteś uczniem i pragniesz odkrywać swoje pasje oraz realizować sportowe marzenia, jesteśmy właśnie dla Ciebie! Prowadzimy profesjonalne treningi szermiercze, naukę gry w szachy, a także wypełniamy zabawą czas poprzez aktywność na zajęciach RPG. Jesteśmy otwarci dla wszystkich osób lubiących sportową rywalizację i wyzwania! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w naszym Klubie i monitorowania najnowszych informacji związanych z terminami, organizacją zajęć itp. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Odkryj z nami swoje pasje...

Szachy, Szermierka, RPG
i spędzaj przyjemnie czas
JEDYNY TAKI KLUB W SZCZECINIE
Klub Uczniowski SzachMat funkcjonujący przy Liceum Ogólnokształcącym w Szczecińskiej Szkole Florystycznej i Prywatnym Technikum w Szczecinie to idealny pomysł uczestnictwa w grupowych treningach dla uczniów, pragnących odkrywać swoje pasje i realizować sportowe marzenia. Prowadzimy profesjonalne treningi szermiercze i naukę gry w szachy.
CIEKAWA FORMA ZAJĘĆ
Z pewnością dla młodzieży uczęszczanie na zajęcia organizowane w ramach UKS SzachMat będzie doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży, zapewniając im ciekawą formę zajęć m.in. podczas spotkań na grach fabularnych RPG. Znudziły Ci się wszystkie gry w sieci i chcesz wreszcie złapać trochę świeżego powietrza? Przyjdź i przekonaj się jak fantastyczne okazuje się spotkanie z rówieśnikami i odgrywanie wraz z nimi różnych ról. Z nami można się wcielić w każdą postać i przenieść w wybrany świat. Zabawa w interaktywnej fabule na pewno wzbudzi wiele pozytywnych emocji i pozwoli na oderwanie się od rzeczywistości.
ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ
Zainteresowanych podróżą w inny świat i wspólnym tworzeniem opowieści zaprasza klub „SzachMat”. Jesteśmy otwarci dla wszystkich osób lubiących wyzwania i sportową rywalizację. Nasza profesjonalna kadra trenerska zapewni rozwój niejednego talentu. Zajęcia z szermierki, gry w szachy i RPG prowadzone są ciekawie i przyjemnie. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Zapraszamy!
  • UKS SZACHMAT

ul. Mieszka I 61c